Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Doprava zdarma pre SR. Neviete si rady? Napíšte nám info@zrkadlovysvet.sk
Novinky
06.07.2021
Led zrkadla
Zrkadlo s podsvietenim Led  LUXUSNÉ ZRKADLO VYSOKEJ KVALITY PRE VAŠU KÚPELŇU.          Príslušenstvo pre zrkadlá je možné zakúpiť  v  sa... čítať celé
14.01.2020
Doprava zdarma
Pri akomkoľvek nákupe pre SR doprava tovaru k Vám úplne zdarma.   čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
Kúpeľňa v modernom štýle Kúpeľňa v modernom štýle
Kúpeľňa v modernom štýle je charakteristická jednoduchými a elegantnými líniami, čistým dizajnom a nadčasovou estetikou. čítať celé
Farba osvetlenia zrkadla Farba osvetlenia zrkadla
Ako si vybrať farbu osvetlenia led zrkadla? Osvetlenie zrkadiel Zimné - 7000 K Neutrálne - 4000 K Teplé - 2700 K čítať celé
Zrkadla na mieru. Zrkadla na mieru.
Kúpeľňové zrkadlá na mieru čítať celé
Zobraziť všetky články
Možnosti platby
  1. Úvod
  2. SKRINKY SO ZRKADLOM

SKRINKY SO ZRKADLOM

Zrkadlová skrinka do kúpeľne - výhody a nevýhody

Kúpeľňová skrinka so zrkadlom sa v našich kúpeľniach vešia najčastejšie nad umývadlo. Nie je to však pravidlo. Zrkadlová skrinka môže byť ktorákoľvek zo skriniek, ktoré si zavesíme v našej kúpeľni. Ak je naša kúpeľňa malá, tento typ doplnku môže zabrať aj celú stenu. Potom dokonale splní ešte jednu dôležitú úlohu – miestnosť opticky zväčší.

Kúpeľňová skrinka so zrkadlom a osvetlením – prečo sa stále oplatí vyberať?

Čoraz viac ľudí, ktorí sú vo fáze interiérového dizajnu, sa rozhoduje spojiť funkčnosť, komfort používania a estetiku. Podľa takýchto kritérií si môžeme byť istí, že prvky vybavenia, ktoré si vyberieme, budú slúžiť dlhú dobu a zároveň dokonale splnia svoju úlohu. Kúpeľňové skrinky so zrkadlom a osvetlením sú najlepším príkladom takéhoto nábytku. Ich praktický charakter robí každodenné používanie potešením a mimoriadne pohodlným.

Zrkadlo a skrinka v jednom budú fungovať v každej kúpeľni bez ohľadu na jej veľkosť. Tento typ riešenia sa však odporúča najmä pre miestnosti s pomerne malou plochou. Výberom takýchto doplnkov máme možnosť lepšie využiť malý priestor. Nákup jedného, ​​no multifunkčného kusu nábytku je väčšinou spojený so znížením nákladov. Kúpeľňové zrkadlá so skrinkou a osvetlením vám umožnia získať jedinečnú atmosféru v miestnosti, najmä keď nezapnete hlavné osvetlenie. Ak si teda ceníme najmä večerné rituály, toto riešenie sa určite ukáže ako správna voľba.

Ako moderne zariadiť kúpeľňu?

Ďalšou výhodou tohto typu doplnkov je ich estetický a často originálny vzhľad. Vďaka tomu dokážeme vylepšiť dizajn interiéru. Ženy, ktoré si nanášajú make-up každý deň, môžu tiež počítať s výraznými benefitmi. Kúpeľňové skrinky so zrkadlom a osvetlením umožňujú precíznu aplikáciu následnej kozmetiky, čo uľahčuje ranné rituály starostlivosti. A čo viac, LED lampy poskytujú rovnomerné osvetlenie. Je to tiež veľmi energeticky úsporné a efektívne riešenie.

Výberom tohto typu zariadenia do vašej kúpeľne sa môžete spoľahnúť, že vám bude bez problémov slúžiť dlhú dobu. Kúpeľňová skrinka s osvetlením sa preto stane skvelou investíciou, z ktorej sa budeme môcť tešiť každý deň. Tento kus nábytku sa zvyčajne vyznačuje univerzálnym, minimalistickým dizajnom, vďaka čomu ho možno úspešne umiestniť do miestností zariadených v rôznych štýloch.

Skrinka so zrkadlom - kúpeľňová klasika

Čo by mala mať ideálna zrkadlová skrinka? V prvom rade musí byť kúpeľňa veľmi starostlivo vyzdobená. Skrinka, zrkadlo a ostatné prvky interiéru musia rozmerovo dokonale ladiť (najmä v prípade malých miestností) a plne vyhovovať potrebám užívateľov, ktorí ich denne navštevujú.

Zrkadlo s kúpeľňovou skrinkou by malo mať správnu šírku – napríklad adekvátnu veľkosti umývadla a dobre sa hodiť k ostatnému zariadeniu v našej kúpeľni. Zrkadlová skrinka nemôže byť dostatočne hlboká – potom do nej nebudeme môcť umiestniť nádoby, fľaše a flakóny s väčším priemerom. Nemôže byť ani príliš hlboká – potom stratí funkčnosť a sťaží sa jej používanie.

Kúpeľňová skrinka so zrkadlom a osvetlením? Prečo nie!

Zrkadlo, kúpeľňová skrinka, horné a bočné osvetlenie – bez týchto troch prvkov si modernú kúpeľňu len ťažko predstaviť. Kúpeľňová skrinka s LED zrkadlom sa dá spojiť do jedného veľmi funkčného doplnku.

Skrinka so zrkadlom a osvetlením - perfektná kombinácia

Kúpeľňová skrinka so zrkadlom, osvetlením a doplnkovými funkciami? Tieto typy plne funkčných spojení nie sú v žiadnom prípade fikciou, ale realitou.

Kúpeľňová skrinka s LED zrkadlom zaručuje plný komfort užívania kúpeľne. Ide o veľmi moderný koncept, ktorý dobre funguje vo všetkých interiéroch, no rozhodne najlepšie funguje v miestnostiach zariadených v modernom štýle. Kúpeľňová skrinka, zrkadlo, osvetlenie sú zvyčajne samostatné prvky interiéru. Keď ich však výrobca efektívne skombinuje, zbaví užívateľa či dizajnéra nutnosti vyberať a kombinovať jednotlivé prvky. Skrinka so zrkadlom a osvetlením do kúpeľne sa môže ukázať ako výborné riešenie najmä do malých kúpeľní, pretože šetrí miesto spojením troch, väčšinou samostatných interiérových doplnkov do jedného.

Novinky z nášho blogu

Kúpeľňa v modernom štýle
Kúpeľňa v modernom štýle
Kúpeľňa v modernom štýle je charakteristická jednoduchými a elegantnými líniami, čistým dizajnom a nadčasovou estetikou. čítať celé
Farba osvetlenia zrkadla
Farba osvetlenia zrkadla
Ako si vybrať farbu osvetlenia led zrkadla? Osvetlenie zrkadiel Zimné - 7000 K Neutrálne - 4000 K Teplé - 2700 K čítať celé
Zrkadla na mieru.
Zrkadla na mieru.
Kúpeľňové zrkadlá na mieru čítať celé

© Copyright 2023
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk